Projektowanie

Od kilku lat zajmuję się projektowaniem grafiki użytkowej: identyfikacji wizualnej, składem tekstu, a także tworzeniem materiałów reklamowych z przeznaczeniem zarówno do druku, jak i do internetu. 

Efekty mojej pracy można było zobaczyć m.in. w ogólnopolskim magazynie dla graczy PIXEL, czy na kanale telewizyjnym Polsat Sport.

Marketing

Wyznaję zasadę, że nie można tworzyć dobrych wioseł, nie wiedząc jak działa łódź. Dlatego też staram się rozwijać swoją wiedzę również w zakresie marketingu. Projekty graficzne traktuję jako narzędzie służące osiągnięciu pewnego celu. Od 7 lat zajmuję się prowadzeniem stron na Facebooku, a w swojej codziennej pracy staram się łączyć wiedzę z zakresu marketingu, mediów społecznościowych i projektowania graficznego.

Po godzinach

Prywatnie jestem pasjonatem literatury, dobrego kina, a także gier wideo z akcentem na rodzime produkcje. Przez kilka lat byłem współtwórcą serwisu Polskie Gry Komputerowe, zajmującym się promocją rodzimych produkcji. W 2017 roku natomiast udało mi się połączyć pasję do gier z pracą zawodową, owocem czego była wydana na Androida i OS mobilna gra logiczna “Up&Up”.

Ta strona korzysta z ciasteczek, by działać jak najlepiej. Korzystając z niej zgadzasz się na ich użycie.