O mnie

Projektowanie

Od kilku lat zajmuję się projektowaniem grafiki użytkowej: identyfikacji wizualnej, składem tekstu, a także tworzeniem materiałów reklamowych z przeznaczeniem zarówno do druku, jak i do internetu. 

Efekty mojej pracy można było zobaczyć m.in. w ogólnopolskim magazynie dla graczy PIXEL, na kanale telewizyjnym Polsat Sport, a także na ulicach Wrocławia.

Mogę dla Ciebie wykonać logo, projekty na social media oraz stronę www, materiały drukowane – od wizytówek po billboardy, a także proste ilustracje i reklamę animowaną.

Marketing

Wyznaję zasadę, że nie można tworzyć dobrych wioseł, nie wiedząc jak działa łódź. Dlatego też staram się rozwijać swoją wiedzę również z zakresu marketingu. Projekty graficzne traktuję jako narzędzie komunikacji.

Od niemal 10 lat zajmuję się również prowadzeniem stron na Facebooku, a w swojej codziennej pracy staram się łączyć wiedzę z zakresu marketingu, mediów społecznościowych i projektowania graficznego.

Po godzinach

Prywatnie jestem pasjonatem literatury, muzyki, dobrego kina, a także gier wideo z akcentem na rodzime produkcje. Od kilku lat jestem współtwórcą serwisu Polskie Gry Komputerowe. W 2017 roku natomiast udało mi się połączyć pasję do gier z pracą zawodową, owocem czego była wydana na Androida i iOS mobilna gra logiczna „Up&Up”.

Nie mógłbym też zapomnieć o mojej wielkiej pasji, jaką jest muzyka. Tutaj spełniałem się grając na fortepianie, gitarze, a także występując na scenie.